• Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    20-04-202415:30Juventa 1 - HKC (He) 1
    20-04-202414:00Juventa 2 - KVZ 3
    20-04-202412:30Juventa 3 - Devinco 2
    20-04-202414:00Juventa 4 - Leonidas/SIOS Jumbo Wolvega 2
    20-04-202412:30Juventa 5 - Zwart Wit 5
    20-04-202411:15NRC '22 A1 - Juventa A2
    20-04-202412:15NKC '51 B2 - Juventa B2
    20-04-202411:05KIOS '45 D1 - Juventa D3
    20-04-202411:00Juventa E3 - Amicitia E5
    20-04-202410:00Juventa F2 - Blauw Zwart F2
    24-04-202420:00Juventa MW1 - TOP (V) MW1
    25-04-202420:00KIOS '45 3 - Juventa 6
    07-05-202419:00KVZ A1 - Juventa A1
    11-05-202415:30DOS-WK 1 - Juventa 1
    11-05-202414:00DOS-WK 2 - Juventa 2
    11-05-202412:50NRC '22 3 - Juventa 3
    11-05-202414:00Blauw Zwart 2 - Juventa 4
    11-05-202415:30Juventa 5 - DOS-WK 4
    11-05-202413:55Juventa 6 - Rood-Wit 5
    11-05-202410:30ASVD A1 - Juventa A1
    11-05-202415:25TOP (V) A1 - Juventa A2
    11-05-202411:15DOS-WK B1 - Juventa B1
    11-05-202411:15Juventa B2 - Zwart Wit B2
    11-05-202410:00Juventa C1 - Avereest C1
    11-05-202410:45TOP (V) C2 - Juventa C2
    11-05-202411:15Centrum D1 - Juventa D1
    11-05-202411:00Juventa D2 - KIOS '45 D1
    11-05-202410:00Juventa D3 - Avereest D1
    11-05-202410:00Juventa E1 - NKC '51 E1
    11-05-202409:00Amicitia E3 - Juventa E2
    11-05-202410:00Centrum E1 - Juventa E3
    11-05-202411:00Juventa E4 - DOS-WK E3
    11-05-202411:00Juventa F1 - DOS-WK F1
    11-05-202410:00Juventa F3 - Juventa F2
    14-05-202420:00TOP (V) MW1 - Juventa MW1
    18-05-202411:15Juventa B1 - Apeldoorn B2
    25-05-202415:30Juventa 1 - DOS-WK 1
    25-05-202414:00Juventa 2 - DOS-WK 2
    25-05-202412:30Juventa 3 - NRC '22 3
    25-05-202414:00Juventa 4 - Blauw Zwart 2
    25-05-202414:00DOS-WK 4 - Juventa 5
    25-05-202412:30Rood-Wit 5 - Juventa 6
    25-05-202411:00Juventa A1 - ASVD A1
    25-05-202412:30Juventa A2 - TOP (V) A1
    25-05-202409:45Juventa B1 - NRC '22 B1
    25-05-202410:30Zwart Wit B2 - Juventa B2
    25-05-202412:30Avereest C1 - Juventa C1
    25-05-202411:00Juventa C2 - TOP (V) C2
    25-05-202410:00Juventa D1 - Centrum D1
    25-05-202411:05KIOS '45 D1 - Juventa D2
    25-05-202411:00Avereest D1 - Juventa D3
    25-05-202410:45NKC '51 E1 - Juventa E1
    25-05-202410:00Juventa E2 - Amicitia E3
    25-05-202411:00Juventa E3 - Centrum E1
    25-05-202410:00DOS-WK E3 - Juventa E4
    25-05-202410:00DOS-WK F1 - Juventa F1
    25-05-202410:00Juventa F2 - DOS-WK F4
    25-05-202409:45HKC (He) F1 - Juventa F3
    29-05-202420:00Amicitia MW1 - Juventa MW1
    01-06-202415:30Juventa 1 - Thrianta 1
    01-06-202414:00Juventa 2 - Amicitia 3
    01-06-202412:30Juventa 3 - Zwart Wit 2
    01-06-202414:00Juventa 4 - Lintjo 2
    01-06-202412:30Juventa 5 - Achilles (A) 3
    01-06-202415:10Centrum 2 - Juventa 6
    01-06-202411:15Amicitia A1 - Juventa A1
    01-06-202411:30DOS Kampen/Unique Waterontharders A2 - Juventa A2
    01-06-202412:30Blauw Zwart B1 - Juventa B2
    01-06-202413:20d'Ommerdieck C1 - Juventa C1
    01-06-202412:30AKC C1 - Juventa C2
    01-06-202411:00Juventa D1 - SDO (W) D1
    01-06-202410:00Juventa D2 - Juventa D3
    01-06-202410:00Amicitia E1 - Juventa E1
    01-06-202410:30AKC E1 - Juventa E2
    01-06-202411:00Juventa E3 - TOP (V) E1
    01-06-202410:45NRC '22 E1 - Juventa E4
    01-06-202409:45NRC '22 F1 - Juventa F1
    01-06-202410:00Juventa F3 - Blauw Zwart F2
    05-06-202420:00Juventa MW1 - Achilles (A) MW1
    08-06-202416:15HKC (He) 1 - Juventa 1
    08-06-202412:40KVZ 3 - Juventa 2
    08-06-202414:00Devinco 2 - Juventa 3
    08-06-202413:30Leonidas/SIOS Jumbo Wolvega 2 - Juventa 4
    08-06-202414:30Zwart Wit 5 - Juventa 5
    08-06-202415:30Juventa 6 - KIOS '45 3
    08-06-202414:00Juventa A1 - KVZ A1
    08-06-202412:30Juventa A2 - NRC '22 A1
    08-06-202411:15Juventa B1 - Amicitia B1
    08-06-202410:00Juventa B2 - NKC '51 B2
    08-06-202412:30Juventa C1 - Amicitia C2
    08-06-202411:15Juventa C2 - NKC '51 C2
    08-06-202409:00TOP (V) D1 - Juventa D1
    08-06-202411:00Avereest D1 - Juventa D2
    08-06-202410:00Juventa D3 - KIOS '45 D1
    08-06-202411:00Juventa E1 - Achilles (A) E1
    08-06-202410:00Juventa E2 - DOS-WK E2
    08-06-202410:00Amicitia E5 - Juventa E3
    08-06-202412:00Juventa E4 - Achilles (A) E2
    08-06-202411:00Juventa F1 - Blauw Zwart F1
    08-06-202410:00Juventa F2 - DOS-WK F3
    15-06-202412:00HKC (He) B1 - Juventa B1
    15-06-202409:30AKC F1 - Juventa F2
    15-06-202411:15DOS-WK F4 - Juventa F3