• Juventa 4

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brinkman, StefanTeamspeler
    Gruppen, NicolienTeamspeler
    Hein, ArendTeamspeler
    Hultink, RemcoTeamspeler
    Lenters, JenineTeamspeler
    Meilink, MirjamTeamspeler
    Tempelman, ChristiaanTeamspeler
    Vloedgraven, EllekeTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 jun. 14:00Juventa 4 - Lintjo 2Sportpark Kruserbrink
    8 jun. 13:30Leonidas/SIOS Jumbo Wolvega 2 - Juventa 4Sportpark Spokedam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 meiJuventa 4 - Blauw Zwart 220 - 9
    11 meiBlauw Zwart 2 - Juventa 46 - 15
    20 apr.Juventa 4 - Leonidas/SIOS Jumbo Wolvega 211 - 9
    6 apr.Lintjo 2 - Juventa 411 - 17
  • Poulestanden Juventa 4 ( Reserve 3e klasse R3G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen 21210112421727021
    2Juventa 4128132111842717
    3Oost-Arnhem 4127052191912813
    4Apeldoorn 3126332262052113
    5Devinco 2126152041683611
    6Zwart Wit 2121011177239-622
    7KVZ 4121011130250-1200
  • Trainingsschema

    Woensdag de Kruserbrink 20.00 - 21.00 uur
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Juventa 4

    Reserve

    17,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,42

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd