• Hierbij het overzicht van de zaalwacht voor de komende 5 weken. Mocht je niet kunnen dan moet je zelf voor vervanging zorgen.
    Zorg ook dat je op tijd aanwezig bent. Veel succes!

    ZAALWACHTSCHEMA 2022 - 2023
    Datum 21 januari 2023  
    Tijd   Zaalwacht    
    10.00 uur F3 Tess Veurink & Esmee Kisteman  
    11.00 uur E1 en F1 Tess Veurink & Esmee Kisteman  
    12.00 uur D2 Tess Veurink & Esmee Kisteman  
    13.10 uur C1 Mandy Colling & Demi Colling  
    14.10 uur A3 Mandy Colling & Demi Colling  
    15.20 uur A2 Esther Jansen & Jaap Alkema  
    16.30 uur A1 Esther Jansen & Jaap Alkema  
    17.40 uur S5 Rico Nijeboer & Jorian Boon  
    18.50 uur  S3 Rico Nijeboer & Jorian Boon  
       
    Datum 28 januari 2023  
    Tijd   Zaalwacht    
    10.00 uur E2 en E3 Liz Batterink & Caroline van Manen  
    11.30 uur B2 Liz Batterink & Caroline van Manen  
    12.30 uur B1 Mirjam Meilink & Nicolien Gruppen  
    13.30 uur A3 Mirjam Meilink & Nicolien Gruppen  
    14.40 uur S6 Lianne Hutten & Kirsten Boon  
    15.50 uur S4 Lianne Hutten & Kirsten Boon  
    17.00 uur S2 Naomi Hoogenboom & Annemarie Leemhuis  
    18.30 uur S1 Jurytafel  
       
    Datum 4 februari 2023  
    Tijd   Zaalwacht    
    10.00 uur E3 en E4 Pien Langius & Tess Hilgen  
    11.00 uur F1 en F2 Pien Langius & Tess Hilgen  
    12.00 uur C2 Marlotte Rozema & Esmee Spijkers  
    13.00 uur B1 Marlotte Rozema & Esmee Spijkers  
    14.10 uur A3 Jeremy Korblet & Jarno Ramaker  
    15.30 uur S6 Jeremy Korblet & Jarno Ramaker  
    17.00 uur S4 Daniël Langenberg & Roald Buitenhuis  
    18.30 uur S1 Jurytafel  
       
    Datum 11 februari 2023  
    Tijd   Zaalwacht    
    10.00 uur F3 Jorn Kikkert & Ruben Star  
    11.00 uur D1 Jorn Kikkert & Ruben Star  
    12.00 uur C2 Jorn Kikkert & Ruben Star  
    13.00 uur C1 Raymon Hoekman & Bas Nawijn  
    14.00 uur A2 Raymon Hoekman & Bas Nawijn  
    15.10 uur A1 Anne-Femme Moeliker & Lisa Roelofs  
    16.20 uur S6 Anne-Femme Moeliker & Lisa Roelofs  
    17.30 uur S5 Debbie Colling & Elleke Vloedgraven  
    18.50 uur S3 Debbie Colling & Elleke Vloedgraven  
       
    Datum 18 februari 2023  
    Tijd   Zaalwacht    
    10.00 uur E1 Ruben Sikkenga & Bram v.d. Akker  
    11.00 uur E4 en F3 Ruben Sikkenga & Bram v.d. Akker  
    12.00 uur D2 Ruben Sikkenga & Bram v.d. Akker  
    13.00 uur D1 Joost v.d. Noordaa & Luca Conradie  
    14.00 uur B1 Joost v.d. Noordaa & Luca Conradie  
    15.00 uur A2 Monique Bruggeman & Christien Leemhuis  
    16.10 uur A1 Monique Bruggeman & Christien Leemhuis  
    17.20 uur S5 Linde Otten & Merel Meilink  
    18.30 uur S3 Linde Otten & Merel Meilink