Hierbij het overzicht van de zaalwacht voor de komende 5 weken. Mocht je niet kunnen dan moet je zelf voor vervanging zorgen.
Zorg ook dat je op tijd aanwezig bent. Veel succes!
ZAALWACHTSCHEMA 2022 - 2023 | |||||
Datum | 11 februari 2023 | ||||
Tijd | Zaalwacht | ||||
10.00 uur | F3 | Jorn Kikkert | & | Ruben Star | |
11.00 uur | D1 | Jorn Kikkert | & | Ruben Star | |
12.00 uur | C2 | Jorn Kikkert | & | Ruben Star | |
13.00 uur | C1 | Raymon Hoekman | & | Bas Nawijn | |
14.00 uur | A2 | Raymon Hoekman | & | Bas Nawijn | |
15.10 uur | A1 | Anne-Femme Moeliker | & | Lisa Roelofs | |
16.20 uur | S6 | Anne-Femme Moeliker | & | Lisa Roelofs | |
17.30 uur | S5 | Debbie Colling | & | Elleke Vloedgraven | |
18.50 uur | S3 | Debbie Colling | & | Elleke Vloedgraven | |
Datum | 18 februari 2023 | ||||
Tijd | Zaalwacht | ||||
10.00 uur | E1 | Ruben Sikkenga | & | Bram v.d. Akker | |
11.00 uur | E4 en F3 | Ruben Sikkenga | & | Bram v.d. Akker | |
12.00 uur | D2 | Ruben Sikkenga | & | Bram v.d. Akker | |
13.00 uur | D1 | Joost v.d. Noordaa | & | Luca Conradie | |
14.00 uur | B1 | Joost v.d. Noordaa | & | Luca Conradie | |
15.00 uur | A2 | Monique Bruggeman | & | Christien Leemhuis | |
16.10 uur | A1 | Monique Bruggeman | & | Christien Leemhuis | |
17.20 uur | S5 | Linde Otten | & | Merel Meilink | |
18.30 uur | S3 | Linde Otten | & | Merel Meilink | |
Datum | 11 maart 2023 | ||||
Tijd | Zaalwacht | ||||
10.00 uur | F2 | Fera Hekman | & | Noa Boom | |
11.40 uur | C2 | Fera Hekman | & | Noa Boom | |
12.40 uur | C1 | Sabine Plasman | & | Melissa v.d. Molen | |
13.40 uur | B2 | Sabine Plasman | & | Melissa v.d. Molen | |
14.40 uur | S6 | Jet Naberman | & | Lynn Dekker | |
15.50 uur | S4 | Jet Naberman | & | Lynn Dekker | |
17.00 uur | S2 | Jose Schoemaker | & | Lynn Mars | |
18.30 uur | S1 | Jurytafel | |||
Datum | 18 maart 2023 | ||||
Tijd | Zaalwacht | ||||
10.00 uur | E2 | Anouk Hofsink | & | Isa Spijker | |
11.00 uur | E1 | Anouk Hofsink | & | Isa Spijker | |
12.10 uur | D2 | Anouk Hofsink | & | Isa Spijker | |
13.10 uur | D1 | Jose Kleine | & | Tessa Oosterhoff | |
14.10 uur | A3 | Jose Kleine | & | Tessa Oosterhoff | |
15.20 uur | A1 | Daniel Gosse | & | Jeremy Korblet | |
16.30 uur | S6 | Daniel Gosse | & | Jeremy Korblet | |
17.40 uur | S5 | Léon Lammers | & | Alex Plaisier | |
18.50 uur | S3 | Léon Lammers | & | Alex Plaisier | |
Datum | 25 maart 2023 | ||||
Tijd | Zaalwacht | ||||
10.00 uur | E3 | Lisa Schuurman | & | Jolein Bruins | |
11.00 uur | E2 en F2 | Lisa Schuurman | & | Jolein Bruins | |
12.00 uur | D1 | Lisa Schuurman | & | Jolein Bruins | |
13.15 uur | B1 | Nino Conradie | & | Marcel Nijland | |
14.30 uur | A3 | Nino Conradie | & | Marcel Nijland | |
15.45 uur | S4 | Liv Huisinga | & | Denise Hutten | |
17.00 uur | S2 | Liv Huisinga | & | Denise Hutten | |
18,30 uur | S1 | Jurytafel | |||